00:05 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
00:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
01:20 | Brașov Sînpetru Cristian Codlea Ozun Hărman Tărlungeni Poiana Brașov Bran Sântionlunca Prejmer Râşnov Bod Lunca Câlnicului Vlădeni Vama Buzăului Moacșa Chichiș Hălchiu Zărnești Perșani Coșeni Reci (Ram. Petrom) Feldioara Șercaia Întorsura Buzăului Chilieni Mândra Brateș Făgăraș Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
01:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
02:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
03:20 | Hărman Tărlungeni Sînpetru Cristian Codlea Brașov Prejmer Râşnov Bod Lunca Câlnicului Zărnești Vama Buzăului Chichiș Hălchiu Feldioara Întorsura Buzăului Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
03:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
04:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
05:20 | Cristian Poiana Brașov Codlea Hărman Tărlungeni Brașov Ozun Sînpetru Bod Lunca Câlnicului Bran Sântionlunca Vlădeni Prejmer Râşnov Chichiș Hălchiu Zărnești Moacșa Perșani Coșeni Feldioara Șercaia Reci (Ram. Petrom) Mândra Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Făgăraș Bodoc Covasna Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
05:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
06:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
06:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
Codlea Brașov Sînpetru Cristian Hărman Tărlungeni Prejmer Râşnov Bod Lunca Câlnicului Vlădeni Perșani Chichiș Hălchiu Zărnești Vama Buzăului Șercaia Coșeni Întorsura Buzăului Feldioara Chilieni Mândra Făgăraș Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
08:00 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
08:20 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
08:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
08:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
08:50 | Hărman Ozun Codlea Cristian Brașov Râşnov Lunca Câlnicului Sântionlunca Moacșa Zărnești Chichiș Reci (Ram. Petrom) Coșeni Chilieni Brateș Pachia Sfântu-Gheorghe Bodoc Covasna Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Turia Tușnad Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
10:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
10:30 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
10:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
11:00 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
11:40 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
12:00 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
12:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
12:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
13:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
13:50 | Hărman Poiana Brașov Ozun Brașov Codlea Cristian Lunca Câlnicului Sântionlunca Vlădeni Bran Râşnov Chichiș Moacșa Perșani Zărnești Reci (Ram. Petrom) Șercaia Coșeni Chilieni Mândra Brateș Sfântu-Gheorghe Făgăraș Pachia Bodoc Covasna Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
14:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
14:30 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
14:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
15:20 | Codlea Cristian Brașov Hărman Râşnov Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
16:20 | Brașov Tărlungeni Codlea Sînpetru Cristian Poiana Brașov Ozun Hărman Bran Prejmer Sântionlunca Râşnov Vlădeni Bod Lunca Câlnicului Vama Buzăului Zărnești Moacșa Chichiș Hălchiu Perșani Coșeni Reci (Ram. Petrom) Șercaia Întorsura Buzăului Feldioara Mândra Brateș Chilieni Pachia Sfântu-Gheorghe Făgăraș Bodoc Covasna Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
16:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
16:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
16:40 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
17:20 | Ozun Hărman Brașov Codlea Cristian Lunca Câlnicului Sântionlunca Râşnov Moacșa Chichiș Zărnești Reci (Ram. Petrom) Coșeni Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
17:40 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
18:20 | Codlea Cristian Tărlungeni Ozun Brașov Hărman Sînpetru Sântionlunca Râşnov Lunca Câlnicului Prejmer Vlădeni Bod Zărnești Hălchiu Perșani Moacșa Vama Buzăului Chichiș Șercaia Întorsura Buzăului Coșeni Feldioara Reci (Ram. Petrom) Mândra Brateș Chilieni Făgăraș Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
18:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
18:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
19:50 | Poiana Brașov Codlea Brașov Cristian Hărman Bran Râşnov Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
20:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
20:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
22:20 | Brașov Hărman Sînpetru Poiana Brașov Tărlungeni Codlea Cristian Ozun Prejmer Vlădeni Bod Sântionlunca Bran Râşnov Lunca Câlnicului Hălchiu Perșani Moacșa Zărnești Vama Buzăului Chichiș Șercaia Întorsura Buzăului Feldioara Reci (Ram. Petrom) Coșeni Brateș Chilieni Mândra Pachia Făgăraș Sfântu-Gheorghe Bodoc Covasna Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
22:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
22:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
23:40 | Codlea Cristian Ozun Hărman Brașov Râşnov Lunca Câlnicului Sântionlunca Chichiș Moacșa Zărnești Coșeni Reci (Ram. Petrom) Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Bodoc Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |