06:18 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
07:33 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
07:42 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
08:03 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
08:33 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
08:42 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș |
---|
09:18 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
09:42 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
10:18 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
10:27 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș |
---|
11:27 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
11:33 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
12:33 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
12:57 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș |
---|
13:27 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
13:33 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
13:57 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
14:33 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
14:57 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
15:42 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
16:03 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
16:12 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
16:33 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
17:27 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
18:03 | Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
18:27 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
19:57 | Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |