Mangalia Costinești Eforie Sud Eforie Nord Constanța Mamaia Luciu Brăila Șendreni Hanu Conache Tecuci Bârlad | 04:30 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 06:25 |
---|
Huși | 06:30 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 06:37 |
---|
Huși | 06:50 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 06:55 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 07:07 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 07:25 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 07:37 |
---|
Transbus Codreanu Huși Oltenești | 07:42 |
---|
Elicom Trans Bârlad Simila Banca Strîmtura Mitoc Sîrbi Costești | 07:52 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 08:16 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 08:46 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 08:50 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 09:16 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 09:20 |
---|
Elicom Trans Bârlad Simila Banca Strîmtura Mitoc Sîrbi Costești | 09:52 |
---|
Sempre Dritto Tour Torino Paceco Moncalieri Marausa Marsala Alba Casale Monferrato Strasatti San Germano Vercellese Mazara del Vallo Menfi Moncalvo Avellino Asti Mercogliano Sciacca Baiano Alessandria Caltabellotta Trapani Ribera Alcamo Voghera Castellammare del Golfo Monteforte Irpino Pavia Castelvetrano Campobello di Mazara Stradella Nola Partinico Santa Ninfa Palermo Marigliano Castel San Giovanni Cefalù Torre del Greco Piacenza Salemi Tusa Scafati Caorso Partanna Santo Stefano di Camastra Nocera Superiore Cremona Sant'Agata di Militello Baronissi Minerbe Rocca di Capri Leone Fisciano Ghedi Brolo Chivasso Solofra Santhià Falcone Spasu Patti Biandrate Barcellona-Pozzo di Gotto Sala Novara Milazzo Arluno San Michele di Serino Pero Atripalda Messina Acerno Reggio di Calabria Milano Villa San Giovanni Monza Montecorvino Rovella Trezzo sull'Adda Rosarno Lamezia Terme Dalmine Controne Falerna Bergamo Rovato Agropoli Cosenza Capaccio Lauria Inferiore Ospitaletto Lagonegro Brescia Bellizzi Irpino Sala Consilina Villa Nuova Peschiera Polla Contursi Sommacampagna Campania Eboli San Bonifacio Battipaglia Vicenza Grisignano di Zocco Pontecagnano Salerno Montoro Napoli Mercato San Severino Nola Casino Ceprano Frosinone Roma Orte Orvieto Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Latisana Verona Padova Veneția Portogruaro Pordenone Trieste Plezzo di Tarvisio Mestre Udine Gonàrs Villach Pince | 10:10 |
---|
Sempre Dritto Tour Bacău |
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 10:20 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 10:25 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 10:37 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 10:55 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 11:07 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 11:25 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 11:37 |
---|
Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc Onești Bacău Zăpodia Dragomirești Ivănești Hârșoveni Laza Pușcași Rediu Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 11:50 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 12:16 |
---|
Calais Brugge Bruxelles Liège Aachen Koln Frankfurt Würzburg Nürnberg Regensburg Passau Linz Viena Nickelsdorf | 12:30 |
---|
Vatra Dornei |
Graz Viena Nickelsdorf |
Londra Maidstone Dover |
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 12:46 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 12:50 |
---|
Sempre Dritto Tour Bacău | 13:10 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 13:16 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 13:20 |
---|
Transbus Codreanu Brașov Hărman Târgu Secuiesc Onești Adjud Ivești Bârlad | 13:28 |
---|
Huși | 13:35 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 13:50 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 14:25 |
---|
Oslo Göteborg Halmstad Ängelholm Helsingborg Malmö Copenhagen Odense Kolding Hamburg Hannöver Würzburg Nürnberg Passau Linz Viena | 14:30 |
---|
Vatra Dornei |
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 14:37 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 14:55 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 15:07 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 15:25 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 15:37 |
---|
Elicom Trans Iași Bucium Poieni Schitu-Duca Poiana Satu Nou Coropceni Codăești Chircești Miclești Popești Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui | 16:03 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 16:16 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 16:46 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 16:50 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 17:16 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 17:20 |
---|
Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc Onești Bacău Zăpodia Dragomirești Ivănești Hârșoveni Laza Pușcași Rediu Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia |
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 17:50 |
---|
Elicom Trans Iași Bucium Poieni Schitu-Duca Poiana Satu Nou Coropceni Codăești Chircești Miclești Popești Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui | 17:51 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 18:25 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 18:37 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani Secuia | 20:01 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești | 20:10 |
---|
București | 20:30 |
---|
Iași Vaslui | 23:30 |