00:14 | Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
01:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
02:14 | Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
03:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
04:14 | Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
04:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
06:14 | Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
06:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
08:14 | Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
08:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
10:14 | Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
10:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
11:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
12:14 | Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
12:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
14:14 | Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
14:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
16:14 | Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
16:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
18:14 | Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
18:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
20:14 | Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
20:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
22:14 | Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Aeroport Otopeni București Băneasa |
---|
22:16 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
23:46 | Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |