Trans Dor Botoșani Copălău Flămânzi Frumușica Hârlău Cotnari Târgu Frumos Roman Bacău | 00:10 |
---|
STEPTRANS Tătărăști Giurgeni Drăgești Gherdana Corbasca Corbasca Nouă Scărișoara Marvila Dealu Dieneț | 07:00 |
---|
Focșani Tișița Mărășești Adjud Sascut | 07:15 |
---|
Focșani Tișița Adjud Sascut | 08:30 |
---|
Sempre Dritto Tour Paceco Torino Moncalieri Marausa Alba Marsala Strasatti Casale Monferrato San Germano Vercellese Mazara del Vallo Moncalvo Avellino Menfi Sciacca Asti Mercogliano Trapani Baiano Alessandria Caltabellotta Voghera Ribera Alcamo Castelvetrano Castellammare del Golfo Pavia Monteforte Irpino Partinico Campobello di Mazara Stradella Nola Castel San Giovanni Marigliano Santa Ninfa Palermo Cefalù Piacenza Torre del Greco Salemi Tusa Partanna Caorso Scafati Cremona Nocera Superiore Santo Stefano di Camastra Sant'Agata di Militello Minerbe Baronissi Rocca di Capri Leone Ghedi Fisciano Chivasso Brolo Falcone Solofra Santhià Spasu Patti Sala Biandrate Barcellona-Pozzo di Gotto Milazzo Novara Arluno San Michele di Serino Pero Atripalda Messina Acerno Reggio di Calabria Milano Villa San Giovanni Monza Montecorvino Rovella Rosarno Trezzo sull'Adda Dalmine Controne Lamezia Terme Falerna Bergamo Cosenza Rovato Agropoli Ospitaletto Capaccio Lauria Inferiore Bellizzi Irpino Lagonegro Brescia Sala Consilina Villa Nuova Peschiera Polla Contursi Sommacampagna Campania Eboli San Bonifacio Battipaglia Vicenza Grisignano di Zocco Pontecagnano Salerno Montoro Napoli Mercato San Severino Nola Casino Ceprano Frosinone Roma Orte Orvieto Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Latisana Verona Padova Veneția Portogruaro Pordenone Trieste Plezzo di Tarvisio Mestre Udine Gonàrs Villach Pince | 08:40 |
---|
Sempre Dritto Tour Bacău |
Suceava Cumpărătura Fălticeni Spătărești Vadu Moldovei Draguseni Cristești Moțca Hanul Ancutei Bărticești Săbăoani Roman Secuieni Filipești Bacău N.Balcescu | 11:20 |
---|
Sempre Dritto Tour Bacău | 11:40 |
---|
STEPTRANS Bacău Nicolae Bălcescu Faraoaní Cleja | 12:30 |
---|
Cristian Trans Iași Razboieni Strunga Miclăușeni Traian Horia Nicolae Bălcescu | 14:10 |
---|
Constanța Hârșova Giurgeni Gura Ialomiței Spiru Haret Viziru Valea Cânepei Albina Brăila Șendreni Independența Liești Tecuci Tișița Pufești Adjud Sascut | 14:15 |
---|
Iași Târgu Frumos Roman Bacău | 14:45 |
---|
STEPTRANS Tătărăști Giurgeni Drăgești Gherdana Corbasca Corbasca Nouă Scărișoara Marvila Dealu Dieneț | 15:00 |
---|
Iași Bălțați Strunga Miclăușeni Traian Filipești Bogdan Vodă Nicolae Bălcescu Cleja | 15:36 |
---|
Iași Târgu Frumos Miclăușeni Roman Filipești Bacău | 15:45 |
---|
Iași Târgu Frumos Roman Bacău | 17:45 |
---|
STEPTRANS Bacău Nicolae Bălcescu Faraoaní Cleja | 18:30 |
---|
Cristian Trans Focșani Bizighești Tișița Haret Sascut | 18:34 |
---|
Focșani Garoafa Mărășești Haret Călimănești Sascut | 19:34 |
---|
Focșani Tișița Mărășești Adjud Sascut | 20:10 |
---|
Trans Dor Constanța Ovidiu Hârșova Viziru Brăila Tecuci Tișița Mărășești Adjud | 23:50 |