06:16 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
06:40 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
06:46 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
06:55 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui Rediu Pușcași Laza Hârșoveni Ivănești Dragomirești Zăpodia Bacău Onești Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov |
---|
07:10 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
07:16 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
07:20 | Sprinceana Trans Vaslui |
---|
07:40 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
08:12 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
08:42 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
08:59 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
09:12 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
09:29 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
10:16 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
10:29 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
10:40 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
10:46 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
11:10 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
11:16 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
11:40 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
11:45 | Crasna Huși |
---|
12:12 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
12:40 | Sprinceana Trans Vaslui |
---|
12:42 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
12:59 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
13:12 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
13:29 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
13:40 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui Rediu Pușcași Laza Hârșoveni Ivănești Dragomirești Zăpodia Bacău Onești Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov |
---|
13:59 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
14:16 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
14:40 | Sprinceana Trans Vaslui |
---|
Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
14:46 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
15:10 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
15:16 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
15:40 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
16:12 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
16:40 | Sprinceana Trans Vaslui |
---|
16:42 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
16:59 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
17:12 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
17:15 | Crasna Huși |
---|
17:29 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
17:59 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
18:16 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
18:40 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
19:57 | Crasna Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
20:19 | Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |