00:00 | Chișinău |
---|
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
00:20 | Aeroport Otopeni București |
---|
00:45 | LYK Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani |
---|
00:50 | Trans Dor Tecuci Brăila Viziru Hârșova Ovidiu Constanța |
---|
02:00 | Aeroport Otopeni |
---|
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
02:10 | LYK Tecuci Brăila Viziru Hârșova Eforie Nord Eforie Sud Mangalia |
---|
04:00 | Aeroport Otopeni |
---|
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
05:15 | Cosmești Tecuci Munteni Ghidigeni Tutova Bârlad Vaslui Iași |
---|
05:25 | GENESE TRANSPORT Făgăraș Avrig Veștem Sibiu International Airport Onești Sibiu Târgu Secuiesc Covasna Sebeș Orăștie Sfântu-Gheorghe Simeria Brașov Deva Rupea Margina Făget Sighișoara Lugoj Târgu-Mureș Turda Timișoara Aeroport Cluj Napoca Timișoara Arad Salonta Oradea Aeroport Băile Felix Oradea |
---|
06:00 | Aeroport Otopeni |
---|
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
06:10 | Adjud Onești Brașov Sighișoara Târgu-Mureș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca |
---|
06:30 | Mărășești Adjud Sascut Răcăciuni Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
---|
06:40 | Mărășești Adjud Onești Brețcu Târgu Secuiesc Sfântu-Gheorghe Brașov Făgăraș Sibiu Sebeș Alba Iulia Teiuș Aiud Turda Cluj Napoca Florești |
---|
06:45 | Adjud Onești Târgu Secuiesc Sfântu-Gheorghe Brașov Făgăraș Sibiu Sebeș Alba Iulia Teiuș Aiud Turda Cluj Napoca Florești |
---|
07:00 | Chișinău Orhei Bălți |
---|
07:30 | Adjud Sascut Răcăciuni Bacău Filipești Roman Miclăușeni Târgu Frumos Iași |
---|
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
07:40 | Garoafa Focșani Bolotești Vidra Tichiriș Colacu Valea Sării Topești Bârsești Negrilești Tulnici Lepșa Greșu Ojdula Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov |
---|
Mărășești Adjud Onești Brețcu Târgu Secuiesc Sfântu-Gheorghe Brașov Făgăraș Sibiu Sebeș Alba Iulia Teiuș Aiud Turda Cluj Napoca Florești |
08:30 | Aeroport Otopeni |
---|
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
08:50 | Auto Record Adjud Onești Târgu Secuiesc Brașov |
---|
09:00 | Cosmești Tecuci Munteni Ghidigeni Tutova Bârlad Vaslui Iași |
---|
10:00 | Cosmești Tecuci Munteni Ghidigeni Tutova Bârlad Vaslui Iași |
---|
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
10:10 | Mărășești Adjud Bacău Horia Roman Moțca Târgu Neamț Cristești Fălticeni Suceava Dumbrăveni Vlădeni Baisa Hudum Botoșani |
---|
11:30 | Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret |
---|
12:00 | Aeroport Otopeni |
---|
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
12:25 | Mărășești Adjud Bacău Roman Moțca Cristești Târgu Neamț Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani |
---|
12:30 | Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni Aeroport Otopeni București |
---|
Cosmești Tecuci |
12:35 | Tecuci Liești Independența Șendreni Brăila Albina Valea Cânepei Viziru Spiru Haret Gura Ialomiței Giurgeni Hârșova Crucea Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Ovidiu Constanța |
---|
12:40 | LYK Tecuci Brăila Viziru Hârșova Eforie Nord Eforie Sud Mangalia |
---|
13:00 | Pufești Adjud Sascut Răcăciuni N.Balcescu Bacău Filipești Secuieni Roman Săbăoani Bărticești Hanul Ancutei Moțca Cristești Draguseni Vadu Moldovei Spătărești Fălticeni Cumpărătura Suceava |
---|
13:20 | Garoafa Focșani Bolotești Vidra Tichiriș Colacu Valea Sării Topești Bârsești Negrilești Tulnici Lepșa Greșu Ojdula Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov |
---|
13:30 | Focșani |
---|
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
13:45 | Cosmești Tecuci Munteni Ghidigeni Tutova Bârlad Vaslui Iași |
---|
Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni Aeroport Otopeni București |
14:15 | Aeroport Otopeni București |
---|
LYK Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani |
Focșani Vulturu Hanu Conache Galați Brăila |
14:30 | Budapesta Bratislava Brno Praga Plzeň |
---|
15:00 | Cristian Trans Bizighești Focșani |
---|
15:15 | Cosmești Tecuci Munteni Ghidigeni Tutova Bârlad Vaslui Iași |
---|
15:30 | Aeroport Otopeni |
---|
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
15:40 | Focșani |
---|
15:50 | SVS.MD Budapesta Bratislava Brno Praga |
---|
SVS.MD Budapesta Bratislava Brno Praga Frankfurt Dortmund |
16:40 | Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret |
---|
Focșani |
Cosmești Tecuci |
17:24 | Cristian Trans Haret Sascut Răcăciuni Nicolae Bălcescu Horia Traian Miclăușeni Strunga Razboieni Iași |
---|
17:30 | Focșani |
---|
17:40 | Aeroport Otopeni București |
---|
18:00 | Aeroport Otopeni |
---|
Aeroport Otopeni |
Aeroport Otopeni |
18:15 | Auto Record Tecuci Galați |
---|
18:40 | Focșani |
---|
19:25 | Mărășești Adjud Sascut Răcăciuni Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
---|
19:40 | Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret |
---|
19:45 | LibertBus.md Fălești Bălți |
---|
Focșani Nanesti Galați Brăila |
20:00 | Focșani |
---|
20:10 | Focșani Vulturu Hanu Conache Galați Brăila |
---|
20:30 | Chișinău |
---|
21:15 | LYK Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani |
---|
22:30 | Focșani Tecuci Brăila Galați |
---|
22:35 | LYK Tecuci Brăila Viziru Hârșova Eforie Nord Eforie Sud Mangalia |
---|
22:40 | Dorohoi Darabani |
---|
22:50 | Trans Dor Mărășești Adjud Răcăciuni Bacău Roman Târgu Frumos Cotnari Hârlău Frumușica Flămânzi Copălău Botoșani |
---|
23:15 | Focșani |
---|
23:40 | Fălești Bălți |
---|
23:45 | Focșani |
---|
Aeroport Otopeni |